XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Zerrin Hanım’ın Başarı Öyküsü
617
post-template-default,single,single-post,postid-617,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Zerrin Hanım’ın Başarı Öyküsü

Zerrin Hanım’ın Başarı Öyküsü

Zepagerrin Hanımla ilgili ne kadar yazsak azdır. Kendisi bizimle hem uzun süredir beraber hem de artık aileden biri. Uzun süre dediysek aslında 18 kilo verdik ve bu 18 kiloyu da çok uzun bir zamanda da vermedik. Ama kendisi Xbody seanslarına gelmeye ve sıkılaşmaya devam etti. Şimdi de koruma programındayız. Ve kilolarımızı koruma kısmında (ki en önemli kısım) yine beraber çalışıyoruz. Zerrin Hanımla en büyük sorunumuz çalışma saatlerinin değişkenliği oldu. Değişken çalışma saatleri dolayısıyla düzensiz bir hayat sonucunda da maalesef kilo artışı. Ama Zerrin Hanım bize gösterdi ki; bahanelerin arkasına sığınmaya gerek yok, istersek her seyi başarırız. Sürekli değişen uzun çalışma saatleri, evde bizi bekleyen minik veee çok tatlı bir bebiş, kalabalık bir aile.. Ama beraber hazırladığımız uyumlu beslenme programları ve düzenli gelinen Xbody seansları.. Sonuç:-18 kg:)) Zerrin Hanım’a ve onu hep destekleyen eşine çook teşekkür ederiz:)

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.