XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Yasemin Hanım’ın Koruyarak Sürdürdüğü Başarı Öyküsü
623
post-template-default,single,single-post,postid-623,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Yasemin Hanım’ın Koruyarak Sürdürdüğü Başarı Öyküsü

Yasemin Hanım’ın Koruyarak Sürdürdüğü Başarı Öyküsü

page-1Yasemin Hanım’la tanişmadan önce Yasemin Hanım bugünkü halinden 18 kilo daha fazlaydı. 3 ay sonra şimdiki formumuza ulaşmıştık. Anlayacağınız üzere Yasemin Hanım çok başarılı bir danışandı. Hatta o kadar başarılıydı ki konu komşu hasım akraba bizi mutlaka ziyaret etti 🙂 Ama haklarını yemeyelim onlar da çok başarılıydı. 3 kişilik bir arkadaş grubu başladılar kilolarını verdiler ve hala kilomuzu koruyoruz. Kilo vermemizin üzerinden 8 ay geçmiş ama bıraktığımız kilodayız. Yasemin Hanım’ı tebrik ediyorum. Ve bizi gururla temsil ettiği için teşekkür ediyorum :))

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.