XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Testler
707
page-template-default,page,page-id-707,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Testler

tantina

TANİTA-PROFESYONEL VÜCUT ANALİZİ

TANİTA NEDİR?

TANİTA özel bir teknolojiyle,yağ yüzdesi,yağ miktarı, yağ dağılım grafiği, vücut suyu, kas, bazal metabolizma hızı, ödem, total protein ve mineral miktarı ölçülmesi işlemidir.

Her bireyin vücudundaki yağ/kas oranı, yağ miktarı ve bunların dağıldığı bölge tamamen kendine özgüdür. Bu cihaz sayesinde, beslenme programınız sadece kilonuza göre değil, tamamen sizin bedeninize göre hazırlanabilinir.

XSlimming Zayıflama Merkezi Ve Beslenme Danışmanlığında, her hastanın periyodik olarak TANİTA cihazı ile vücut kompozisyonu test edilir. Sonuçlar, özenle kayıt altına alınır ve gerekli müdahale sadece kilo değişimine göre değil vücut kompozisyon analizine göre yapılır

KAN TAHLİLLERİ

 Aşağıdaki tetkikler mutlaka  istenen tetkiklerdir. Bunlara ek olarak sizin daha önceki  ve mevcut sağlık öykünüz , geçirdiğiniz hastalıklarınız , şikayetlerinize göre  bir takım  başka tetkikler de istenebilmektedir. İlk seansınız sırasında  sizinle yapılan görüşmede bunlara karar verilir.
  • RUTİN BİYOKİMYA
  • TROİD FONKSİYON TESTİ
kan_tahlili
york-test

YORK TEST – Yeni Nesil Gıda İnterolansı Testi

YORK TEST NEDİR? 
York Testi, hangi gıda veya gıdalara karşı intoleransınız olduğunu hemen öğrenebileceğiniz bir kan testidir.
York Testi şirketi, parmak ucunuzdan alacağımız bir damla kanı inceleyerek, vücudunuzun hangi besinlere karşı intoleransı olduğunu tespit eder ve testin neticesine göre uygulamanız gereken ‘kişisel’ beslenme planı oluşturmanıza yardımcı olur.

NEDEN YORK TEST YAPILMALIDIR?

Sebepsiz kilo artışı, kilo vermeye karşı direnç, ödem, huzursuzluk, şişlik vs gibi şikayetlerinizin nedeni genetik olarak bir besine duyduğunuz interolans olabilir. Ve sadece o besin ya da besin grubunu belli süre beslenmenizden çıkartıp, ona özel hazırlanmış bir beslenme programıyla daha rahat kilo verme imkanı elde edebilirsiniz.