XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Soner Bey’in Büyük Değişimi
601
post-template-default,single,single-post,postid-601,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Soner Bey’in Büyük Değişimi

Soner Bey’in Büyük Değişimi

page Soner Bey merkezimize ilk geldiği zaman hem kilolarından hem de bel çevresinde ki aşırı yağlanmadan çok şikayetçiydi. Bizde yaptığımız vücut analizinden sonra hem bel çevresinin yağlı olduğu  hemde iç yağlanma oranının çok yüksek olduğunu tespit ettik. Sağlık açısından da yaşına göre riskli durumdaydı. Ama bu kötü günler geride kaldı hem de 2 ay gibi bir sürede:) Tam 14 kilo verdik ve formumuza kavuştuk. Soner Bey sporuna da düzenli gelerek beslenme programını düzenli uygulayarak nasıl başarılı olunacağını bize bir kez daha kanıtladı. Ona bize olan desteği ve samimiyetinden dolayı çok teşekkür ederiz. Bu arada iç yağlanması da artık normal değerlerde:)

 

 

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.