XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Metin Bey’in Başarı Öyküsü
584
post-template-default,single,single-post,postid-584,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Metin Bey’in Başarı Öyküsü

Metin Bey’in Başarı Öyküsü

img-20160614-wa0000Metin Bey’le ilk tanıştığımız zaman şimdiki kilosundan tam 20 kilo daha fazlaydı. Ve kilosunun çok büyük bir çoğunluğu göbek bölgesinde toplanmıştı. Bu durum Metin Bey’in hareket etmesinde hatta ayakkabılarını giyip çıkarması gibi çok basit günlük işlerini yapmasına bile engel oluyordu. Bu durumda da Metin Bey’in yaşam kalitesi çok azalıyordu. Metin Bey’le ilk hedefimiz kendi ayakkabılarını giyip çıkarmak oldu diyebilirim:) Şuan 20 kilo fazlalığını atmasını verdiği çok büyük bir rahatlığı olduğunu söylüyor. Bize gelince Metin Bey ve değerli eşiyle tanıştığımız ve bu kadar güzel ve kaliteli insanları hayatımıza kattığımız için çok çok mutluyuz. Metin Beyle beraber çalışmak o kadar rahat ve güzel bir deneyimdi ki; ona ve eşine bizimle bu yolculuğu tamamladıkları için çok minnattarız.

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.