XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Melis’in Çok Özel Başarı Öyküsü
629
post-template-default,single,single-post,postid-629,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Melis’in Çok Özel Başarı Öyküsü

Melis’in Çok Özel Başarı Öyküsü

ggMelis bizim gelmiş geçmiş en başarılı danışanımız. Neden mi? Melis’in doğuştan gelen özel bir durumu var. İlk görüştüğümüz zaman Melis’in hem fazla kiloları vardı hem de annesinin elini tutmadan yürüyemiyor dengesini bulamıyordu. Annesi kapımızı ilk çaldığında hem onun da hayatının kolaylaşması hem de Melis’İn kas sistemini güçlendirerek daha yüksek yaşam kalitesinde hayatını sürdürmesini çok istiyordu. Tabi daha önce Melis gibi bir danışanımızı hiç ağırlamamıştık merkezimizde. Önce ona yararlı olabilir miyiz diye kendi içimizde düşündükten sonra Melis’le zayıflamaya başladık. Hem zayıflıyor hem de denge hareketleri için Xbody ile çalışıyorduk. Geçen yıl mart ayında start verdik seanslarımıza, nisan sonunda Melis’le 10 kilo vermiştik bile. Melis biz ne dersek onu uyguluyordu. Üstelik babamızla pizza günleri, bravoda kendin pişir kendin ye aktiviteleri falan da hiç es geçilmedi. Hiçbir Xbody seansını kaçırmadı Melis ve çok büyük mutluluk ve hevesle antrenörümüzün her dediğini yaptı. Ama Melis’İn en büyük destekçisi gizli kahramanı annesi İlgi Hanım’dı tabi ki.! Ben İlgi Hanım’a çok teşekkür ederim hem de çok içten ederim. Her gün uyanıp başaramamak için yeni bahaneler bulan bizler, Melis gibi özel şartlarda hayata tutunmaya çalışan bir çocuğun başarı öyküsünü yazıyoruz, okuyoruz bugün. Ben artık biliyorum ki İlgi Hanım gibi gizli kahramanlar (bence o melek) var hayatta, ve artık daha güveniyorum insanlara. Verilen 10 kg ama anlamı çok büyük. Şimdi kabul edin en özel başarı öyküsü Melis’in:)

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.