XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | DİLARA HANIM’IN FORMA GİRDİĞİ BAŞARI ÖYKÜSÜ
611
post-template-default,single,single-post,postid-611,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

DİLARA HANIM’IN FORMA GİRDİĞİ BAŞARI ÖYKÜSÜ

DİLARA HANIM’IN FORMA GİRDİĞİ BAŞARI ÖYKÜSÜ

 

pageDilara Hanım 2 aylık bir süreçte formuna kavuştu ama onun başarı hikayesinin bittiği değil başladığı yer tam olarak burası. Dilara Hanım’la 2 ay boyunca kilo verme programını başarıyla sürdürdük. Kendisi hem çok başarılı bir uygulayıcı hem de Xbody seanslarında gayreti ve disiplini biran olsun elinden bırakmayan bir sporcuydu:) Bizimle olan uyumuyla kolayca 10 kilo fazladan kurtulduk. Dilara Hanım’ı bugün yazmamızın nedeni erdiği kilodan çok bu kiloları koruması oldu. Aradan 3 ay geçmesine rağmen yaşam tarzı haline getirdiğimiz özel bir koruma programıyla hala kilolarınıkoruyor. Tabi ki de biz kilo verirken olduğu gibi korurken de onun yanındayız. Dilara Hanım’a başarısı ve uyumundan dolayı çoook teşekkür ederiz.

 

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.