XSlimming Zayıflama Merkezi İzmir | Aykut Bey’in Başarı Öyküsü
596
post-template-default,single,single-post,postid-596,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Aykut Bey’in Başarı Öyküsü

Aykut Bey’in Başarı Öyküsü

IMG-20150622-WA0001Aykut Bey’le ilk tanıştığımızda çok ciddi bir kilo problemi olmasına rağmen yine merkezimizde kilo veren bir danışanımızdan çok etkilenmiş ve motivasyonu yüksek şekilde, merkezimize gelmişti.  İlk aylarda düzenli takip ve program değişimiyle ciddi kilolar verdik. Daha sonrasında bir dirençle karşılaşmamıza rağmen Aykut Bey hiç pes etmedi. Kendi ailesinde de kilo problemi olan bireylere örnek oldu. Ve 6 ayın sabrının ve azminin mukafatını fit görünümüyle aldı. Aykut Beye hiç kaybetmediği azminden dolayı çok teşekkür ederiz. Fit görünümüyle yeni hayatında başarılar dileriz:)

YASAL UYARI: SONUÇLAR KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞEBİLİR.

Beslenme Ve Antreman Programlarımız Nasıl Size Özelse, Kilo Verme Süresi Ve Miktarları Da Aynı Şekilde Sadece Size Özeldir. Bu Öykülerde Alınan Sonuçlar Sizde Farklılık Gösterebilir.