Yasemin Hanım’ın Koruyarak Sürdürdüğü Başarı Öyküsü—– Beslenme Ve Antreman Programlarımız Nasıl Size Özelse, Kilo Verme Süresi Ve Miktarları Da Aynı Şekilde Sadece Size Özeldir. Bu Öykülerde Alınan Sonuçlar Sizde Farklılık Gösterebilir.

Home » Başarı Hikayeleri » Yasemin Hanım’ın Koruyarak Sürdürdüğü Başarı Öyküsü—– Beslenme Ve Antreman Programlarımız Nasıl Size Özelse, Kilo Verme Süresi Ve Miktarları Da Aynı Şekilde Sadece Size Özeldir. Bu Öykülerde Alınan Sonuçlar Sizde Farklılık Gösterebilir.
page-1

page-1Yasemin Hanım’la tanişmadan önce Yasemin Hanım bugünkü halinden 18 kilo daha fazlaydı. 3 ay sonra şimdiki formumuza ulaşmıştık. Anlayacağınız üzere Yasemin Hanım çok başarılı bir danışandı. Hatta o kadar başarılıydı ki konu komşu hasım akraba bizi mutlaka ziyaret etti :) Ama haklarını yemeyelim onlar da çok başarılıydı. 3 kişilik bir arkadaş grubu başladılar kilolarını verdiler ve hala kilomuzu koruyoruz. Kilo vermemizin üzerinden 8 ay geçmiş ama bıraktığımız kilodayız. Yasemin Hanım’ı tebrik ediyorum. Ve bizi gururla temsil ettiği için teşekkür ediyorum :))

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.

Yorumlar kapalı .

Kusadasi web tasarim