Süper Babaanne Hüsniye Hanım’ın Başarı Hikayesi Beslenme Ve Antreman Programlarımız Nasıl Size Özelse, Kilo Verme Süresi Ve Miktarları Da Aynı Şekilde Sadece Size Özeldir. Bu Öykülerde Alınan Sonuçlar Sizde Farklılık Gösterebilir.

Home » Başarı Hikayeleri » Süper Babaanne Hüsniye Hanım’ın Başarı Hikayesi Beslenme Ve Antreman Programlarımız Nasıl Size Özelse, Kilo Verme Süresi Ve Miktarları Da Aynı Şekilde Sadece Size Özeldir. Bu Öykülerde Alınan Sonuçlar Sizde Farklılık Gösterebilir.
page

pageHüsniye Hanımın bu fotoğrafının sadece 3 ay öncesine ait olduğuna inanmakta biz bile güçlük çekiyoruz. 18 kg vermenin rahatlığıyla zaten çok yüksek olan hayat enerjisine bir de fiziksel enerji ekledi ve ameliyat olmayı düşündüğü dizleri tamamen iyileşti. Merdiven kullanamayan Hüsniye Hanım artık basamakları 2’şer 3’er çıkıyor:) Hüsniye Hanım merkezimize ilk geldiği zaman çok fazla kilo vermek istiyordu ve çok fazla yöntem denemişti ama hep başarısız olduğundan bahsediyordu. Hem çok istekliydi hem de belli bir kilonun altına inmenin imkansız olduğuna inanıyordu. Ama daha ilk haftada o belli kilonun altına inmiştik bile. Ayrıca Hüsniye Hanım artık babaanne olmanın  mutluluğuna da vardı. Hüsniye Hanım’a müthiş enerjisi, yerinde duramayan kıpır kıpır halleriyle bizim de enerjimizi yükselttiği için çok teşekkür ederiz=))

BESLENME VE ANTREMAN PROGRAMLARIMIZ NASIL SİZE ÖZELSE, KİLO VERME SÜRESİ VE MİKTARLARI DA AYNI ŞEKİLDE SADECE SİZE ÖZELDİR. BU ÖYKÜLERDE ALINAN SONUÇLAR SİZDE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR.

Yorumlar kapalı .

Kusadasi web tasarim